SYSTEMY BRAMOWE
SYSTEMY FURTEK
SYSTEMY PALISADOWE

NASZA OFERTA

 

Ogrodzenia siatkowe,panelowe.

Siatka pleciona jest w dalszym ciągu najpopularniejszą metodą ogrodzenia posesji. Występuje ona w różnych wariantach (ocynk lub ocynk powlekany PCV).Charakteryzuje się dużą różnorodnością rozmiarów i kolorów. Jej prosty montaż powoduje, że znajduje szerokie zastosowanie w ogradzaniu domów, parków, sadów, działek rekreacyjnych, a nawet terenów przemysłowych.
Panele ogrodzeniowe są alternatywny rozwiązaniem dla siatki plecionej. Dzięki unikalnemu wyglądowi idealnie komponują się z otoczeniem .Symetryczne przetłoczenia nadające sztywność oraz zabezpieczeniu antykorozyjnym (ocynk ogniowy lub system Duplex) gwarantują długoletnią eksploatację ogrodzenia. Panele występują w różnych grubościach drutu wysokościach i kolorach.

 

Napędy do bram


Automatyka do bram staję się standardowym wyposażeniem każdego ogrodzenia Frontowego. Obecnie na naszym rynku jest bardzo dużo producentów automatyki, a różnice między poszczególnymi modelami oprócz wyglądu zewnętrznego nie są zauważalne dla zwykłego człowieka .  MY zdecydowaliśmy się tylko na jednego z nich aby mieć pewność, że będziemy mieć całkowitą kontrolę nad sprzedawanymi produktami. Najczęściej o wyborze decyduje jednak cena.

 

Ogrodzenia przemysłowe


Wykonujemy również ogrodzenia przemysłowe. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologi jesteśmy w stanie wykonać bramy o różnych wysokościach i szerokościach nie tracąc przy tym ich właściwości użytkowych.

 

 

Nowoczesne ogrodzenia posesyjne  


Jednym z ostatnich etapów wykończenia swojej inwestycji jest ogrodzenie frontowe. Niezwykle ważna część stająca się wizytówką naszego domu. Współpraca z największymi producentami nowoczesnych systemów ogrodzeniowych w Polsce, daje nieograniczone możliwości w nadaniu unikalnego wyglądu i charakteru, a Zaawansowana technologia etapu produkcyjnego każdego elementu daje pewność w zabezpieczeniu antykorozyjnym na bardzo długi czas.